XII Edycja Konkursu Plastycznego „Maski karnawałowe”

Konkursy » KONKURSY 2023/2024 » XII Edycja Konkursu Plastycznego „Maski karnawałowe”

2024-01-15

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w konkursie „Maski karnawałowe”.

Technika wykonania prac dowolna: maski, rysunki, formy przestrzenne itp.
Maksymalna wielkość pracy: 50 x 70 cm.
Do konkursu autor może zgłosić MAKSYMALNIE 3 PRACE.
Jury oceniać będzie oryginalność pomysłu, samodzielność wykonania i stopień trudności (odpowiedni do wieku), ogólny wyraz artystyczny - z podziałem na kategorie wiekowe. Prace zbiorowe oceniane będą w osobnej kategorii.
Pracę należy wykonać samodzielnie.
Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje napisane DRUKOWANYMI LITERAMI: Imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora pod kierunkiem, którego praca powstała (nie dotyczy twórców indywidualnych) oraz telefon kontaktowy.

Osobno prosimy dołączyć wypełnioną DRUKOWANYMI LITERAMI i podpisaną kartę zgłoszenia - w przypadku osób niepełnoletnich kartę zgłoszenia podpisać musi rodzic bądź opiekun prawny. Prace bez wypełnionej karty zgłoszenia nie będą brały udziału w konkursie.

Termin dostarczenia prac mija 25 stycznia 2024 r. do godziny 14:30.
Prace wraz z wypełnionymi zgodami dostarczamy klasy 0-3 do p. Agnieszki Konickiej, klasy 4-8 do p. Ewy Żydek
Zapraszamy do udziału w konkursie :)