Zakończenie Roku Szkolnego

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2023/2024 » Zakończenie Roku Szkolnego

2024-06-27

Jak co roku w Dwójce zakończenie roku szkolnego odbyło się w trzech turach. W czwartek, 20 czerwca pożegnaliśmy naszych absolwentów - uczniów klas ósmych, a w piątek 21 czerwca świętowali kolejno uczniowie klas młodszych I-III oraz IV - VI.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Grażyna Lorek podsumowała bieżący rok szkolny, przedstawiła najważniejsze statystyki, a także podziękowała uczniom, rodzicom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły.

Poznaliśmy między innymi laureatów konkursu na Najlepszego Absolwenta w roku szkolnym 2023/2024 - Paulina Odrzywołek 8a, Maciej Mendyk 8b; uhonorowanych tytułem Wyróżniającego się Absolwenta – Sandra Kupczak 8b, Jakub Kiełkowiecz 8b, Goran Zieliński 8a, Maja Wolff 8a; REJowskie Orły - Lena Słomian 4a, Roksana Orłowska-Radziwiłł 5a, Helena Malejka 6c, Aleksandra Woźniak 6c, Michał Sanecki 6b, Maja Iskrzycka 7a, Marta Kania 7a, Aleksander Zaremba 7a; wyniki konkursu na najbardziej sportową klasę – 8a; najlepszego sportowca – Kamil Rodenko 7c, najlepszą sportsmenkę – Aleksandra Woźniak 6c oraz nadzieję sportową -Tymoteusz Miczek 4a, Filip Gawor 5b, Wojciech Szkotak 6a.

Spotkanie zakończył muzyczno-słowny prezent przygotowany przez uczniów z klasy 7a pod kierunkiem p. Agnieszki Marczyńskiej, Zespół Muzyczny pod kierunkiem p. Anny Chrobak-Steckel oraz MiRejki pod kierunkiem p. Anny Ostrowskiej. Przy muzyce na żywo wspominano szkolne dni, czas nauki i zabawy w Dwójce. Prezentacja zdjęć dwójkowych uczniów i nauczycieli wywołała spore emocje na widowni. Podobnie, jak występy naszych muzyków, którzy grali na gitarach klasycznych i elektrycznych, ukulele, cymbałkach, pianinie.

Za Nami czas wytężonej pracy, wysiłku, a przed Nami czas zabawy, beztroski i zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu. :)