Zaproszenie do akcji "Pluszaki ratują zwierzaki"

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2023/2024 » Zaproszenie do akcji "Pluszaki ratują zwierzaki"

2024-04-17

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice.

Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pod nazwą "Pluszaki ratują zwierzaki". Ta inicjatywa to rozwiązanie, z którego wszyscy mogą być zadowoleni, ponieważ każdy może wnieść swoją cegiełkę, przyczyniając się do pomocy potrzebującym zwierzętom.
Czym jest akcja "Pluszaki ratują zwierzaki"? To prosty sposób na wsparcie lokalnych schronisk dla zwierząt poprzez oddawanie niepotrzebnych maskotek, puzzli czy zabawek oraz nabywanie ich po bardzo okazyjnych cenach. Każda oddana pluszowa zabawka przyczyni się do zwiększenia środków na pomoc potrzebującym zwierzętom, a każdy nabyty pluszak, czy inna zabawka znajdzie nowy dom i dostarczy radość nowemu właścicielowi.

Data rozpoczęcia akcji: 22.04.2024 r.
Data zakończenia akcji: 26.04. 2024 r.

Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Niech nasze wspólne działanie przyniesie ulgę i radość potrzebującym zwierzętom oraz wpłynie pozytywnie na naszą społeczność szkolną.

Proszę pamiętać o tym, że pluszaki, puzzle czy zabawki, nie mogą być uszkodzone, brudne, dziurawe czy niekompletne.

Rzeczy przynosimy do wychowawców. Wychowawców poprosimy o przekazywanie ich Woźnym.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i uczestnictwo. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

Z ciepłymi pozdrowieniami
Rada Dziecięca oraz Samorząd Uczniowski