„Portret pani Zimy” – wyniki

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2016/2017 » „Portret pani Zimy” – wyniki

2017-02-28

Celem konkursu, adresowanego do uczniów klas 0 - III, było rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, pobudzanie wyobraźni twórczej dzieci oraz motywowanie do podejmowania aktywności plastycznej. Temat okazał się „strzałem w dziesiątkę” i dzięki temu na II piętrze pojawiło się bardzo dużo pięknych portretów Zimy.  Uczestnicy konkursowych zmagań wykazali się pomysłowością w zastosowaniu technik plastycznych. Na portretach  zachwycały  błyszczące, rozłożyste suknie, wycinane, malowane, szyte, zdobione koralikami, płatkami „śniegu”, futerkiem, wzbogacone pelerynkami .Prace zachwycały swoim kunsztem.

Oto wyróżnione prace:

I miejsce  - Paula Łukowicz – klasa 1a
II miejsce – Maja Leki – oddział przedszkolny
III miejsce – Zofia Soja – klasa 3c

Gratulujemy wykonawcom wyróżnionych prac i dziękujemy  wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Mamy nadzieję na kolejne piękne prace w następnych konkursach.