„ZACZAROWANY OGRÓD”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » „ZACZAROWANY OGRÓD”

2021-04-23

Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej zaprasza do udziału w XVI Wojewódzki Konkursie Plastycznym „ZACZAROWANY OGRÓD”.

Tematem konkursu jest wykonanie w dowolnej technice kolorystycznej (płaskiej) fantastycznej kompozycji ukazującej zaczarowany ogród, inspirowany światem flory i fauny, wzbogaconej o własną wyobraźnię twórczą.

Warunki uczestnictwa:
technika prac – dowolna, płaska na papierze lub tekturze (malarstwo, rysunek, grafika lub wzajemne połączenie wymienionych technik)
prac nie należy oprawiać,
nie będą oceniane prace: wyklejane bibułą (kulkami), plasteliną, sypkimi produktami spożywczymi, żelami brokatowymi, folią, z gotowych elementów itp. oraz nadesłane w rulonach i nieprawidłowo opisane,
format prac: dla kategorii przedszkole: A4 lub A3, dla kategorii klas I-VIII format pracy wyłącznie A3,
każdy uczestnik może nadesłać tylko 1 pracę – praca powinna być opisana na odwrocie pismem drukowanym lub komputerowym (imię, nazwisko, klasa, nazwa i adres szkoły).

Opisane prace można dostarczyć do sekretariatu szkoły do 4 maja 2021.