Aktualności » AKTUALNOŚCI 2023/2024 » Dzień Dziecka

2024-06-04

Dzień Dziecka to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie.

Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji Dzień Dziecka rozpoczął się od spotkań z wychowawcami, podczas których nauczyciele złożyli dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznali uczestników z programem dziecięcego święta. Punktualnie o godzinie 9.00 każda klasa udała się na zorganizowane atrakcje. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali wiele atrakcji takich jak turniej sportowy, tańca oraz gry w UNO, zajęcia dogoterapii, otwarte zajęcia z siatkarzami BBTS, wystawę plastyczną naszych uczniów, a także zajęcia z pierwszej pomocy.

Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończył słodko-słony poczęstunek w postaci waty cukrowej oraz popcornu.

Mimo, że aura tego dnia nie była zbyt łaskawa, przygotowane atrakcje zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do naszej Galerii. Za piękne zdjęcia dziękujemy naszej absolwentce photos.milena.