Orły Edukacji

Programy i Akcje » Orły Edukacji

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza szkoła dołączyła do grona liderów szkół wyznaczających kierunek współczesnej edukacji, podnoszących kwalifikacje oraz stawiających na rozwój. Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej została wyróżniona prestiżowym tytułem Orły Edukacji 2022. To jedyna ogólnopolska nagroda przyznawana placówkom edukacyjnym na podstawie ocen wystawianych w najpopularniejszych serwisach internetowych. Uzyskaliśmy ocenę 8,1 punktów na 10 możliwych.

 

Orły Edukacji to nagroda utworzona, by spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze – lidera branży, które stawiają na jakość. To wspaniały dowód, potwierdzający nasz wkład i zaangażowanie w edukację młodego pokolenia. Celem jest dotarcie do tych spełniających najwyższe standardy. Udział w konkursie biorą wszystkie placówki edukacyjne w kraju. W plebiscycie wyłonione są te, które najlepiej działają. Kapitułą oceniającą są sami rodzice i uczniowie dzielący się z organizatorami swoimi spostrzeżeniami.

 

Podziękowania należą się zarówno Pani Dyrektor – mgr Grażynie Lorek za podążanie za najnowszymi trendami dydaktycznymi i ich wdrażanie, jak i naszym uczniom, absolwentom i rodzicom, gdyż to ich pozytywne opinie o naszej szkole zadecydowały o otrzymaniu tytułu laureata tego plebiscytu. Nagroda ta jest najlepszym podziękowaniem dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud edukacji oraz wychowania.

 

Nagroda jest dla nas tym cenniejsza, gdyż przypadła nam w udziale niespodziewanie i to podczas naszego roku jubileuszowego – 20-lecia funkcjonowania SP2 TS.

 

Cieszymy się bardzo z tak ogromnego wyróżnienia i dziękujemy za zaufanie!

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło