Programy i Akcje

• EKO- Ambasadorzy

Udział w projekcie EKO-Ambasadorzy

• Laboratoria przyszłości

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza szkoła w najbliższych miesiącach i latach będzie coraz bardziej wzmacniać i uatrakcyjniać proces zdobywania wiedzy i umiejętności wychowanków. Wpłynął na to fakt udziału naszej szkoły w rządowym programie „Laboratoria Przyszłości”.

• Lekkoatletyka dla każdego

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 jest kolejną edycją wieloletniego programu, nakierowanego na wzmocnienie czytelnictwa w Polsce oraz modernizację bibliotek ...

• Orły Edukacji

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza szkoła została wyróżniona prestiżowym tytułem Orły Edukacji 2022.

• Program dla szkół

W tym roku szkolnym kolejny raz uczestniczymy w„Programie dla szkół” współfinansowanym przez Unię Europejską.

• Uczymy Dzieci Programować

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

• Wiarygodna szkoła

• Wybieram wodę

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.

• Zbiórka nakrętek

Wkręć się w pomaganie!!!

• "Formy podstawowe" - wystawa sztuki w środowisku szkolnym

W "Dwójce” na szkolnych korytarzach pojawią się wystawy sztuki współczesnej. Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce bierzemy udział w nagradzanym projekcie "Formy podstawowe", którego głównym zadaniem jest przybliżenie młodym polskim pokoleniom sztuki współczesnej.

• Archiwum programów i akcji