fraczek.jpg

Pod tym hasłem odbył się w tym roku Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3.

flaga.png

III LO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej zaprasza uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego.

recyt-fraczek.png

Drugie miejsce w konkursie „W kręgu poezji Agnieszki Frączek”.

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.