• jub20.png

To już 20 lat, od kiedy jesteśmy Szkołą Podstawową nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej

• adulthood-clipart-parents[1].gif

W dniach 8 oraz 9 września zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas.

• logo-wordBB.png

Przypominamy o zmianie przepisów ruchu drogowego dotyczących zachowania się na przejściu dla pieszych.

Bądźmy wszyscy bezpieczni w drodze do szkoły.

konk-j.ang.png

W związku z rokiem jubileuszowym naszej szkoły, zapraszamy uczniów z klas I-IV do udziału w konkursie plastycznym z użyciem języka angielskiego.

WKP.png

Zapraszamy uczniów klas starszych do sprawdzenia swojej wiedzy w konkursach organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty.

Igor2.jpg

Uczniowie Naszej Szkoły prezentują swoje umiejętności na arenie ogólnopolskiej. Uczeń klasy 6b jest tego przykładem.

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.